סילבר אלומיניום - כל פרופיל שתבקש

כל פרופיל שתבקש

חלונות אלומיניום

המותג SILVER מבית ViMetal מוביל כיום בתחום האלומיניום וידוע בשל איכות ללא פשרות, חדשנות, טכנולוגיה מתקדמת והתאמה אידאלית עבור כל צורך ויעד. כל מוצרי המותג עומדים בתו התקן הישראלי ומעניקים ללקוח תחושת ביטחון – הן מבחינת איכות והן מבחינת עמידה בלוחות זמנים.

חלונות אלומיניום ברמה אחת מעל

לצד פרופילים בהתאמה אישית, פרופילים לחלונות ודלתות הזזה, פרופילים לפרגולות ומערכות הצללה, תריסי גלילה, פרופילים לתעשייה ומענה נקודתי עבור בנייה רוויה, המותג SILVER מציע ללקוח גם חלונות אלומיניום. חלונות אלו הם תוצר של מחקר ארוך ומעמיק, לצד תהליכי אופטימיזציה מתקדמים.

כל אלו ביחד מבטיחים ללקוח מענה מושלם עבור כל צורך ונישה – מבטיחים חלונות מתקדמים שמגיעים עם אחריות לעשר שנים (כולל צבע ומצב האלומיניום), איכות ארוכת טווח, פרופילים חזקים במיוחד (באמצעות שילוב של טכנולוגיות מתקדמות), נראות מרשימה וכמובן אינספור דגמים עבור שלל צרכים והעדפות אישיות.

אלומיניום מ99% אלומיניום טהור

גם החלונות, כמו שאר המוצרים, עשויים מסגסוגת איכותית ביותר, סגסוגת שאינה ממוחזרת – אלא מכילה 99% אלומיניום טהור. עובדה זו מאפשרת למוצר לשמור על איכות גבוהה לאורך זמן, להעניק ללקוח חווית שימוש חלקה ונוחה, לשמור על הצורניות ואף להקרין יוקרה שמוסיפה לכל חדר אווירה מכובדת.

בחירה מושכלת של פרופיל אלומיניום לחלונות

חלונות האלומיניום מיועדים הן עבור מבני מגורים פרטיים והן עבור מבנים מסחריים וציבוריים. המגוון הרב מאפשר לכל לקוח לקבל מענה נקודתי ברמת הנראות והפרקטיקה, כאשר אם מתקשים להבין מה רצוי או עדיף, הרי שתמיד ניתן לפנות ולקבל ייעוץ אישי. הייעוץ אינו כרוך בתשלום או בהתחייבות.  

קולקציית חלונות אלומיניום

הסוגים השונים של החלונות נבדלים ברמת הבידוד, סוג הפרופיל, העובי, רמת הגימור ושלל מאפייני חומר שנוגעים לחוזק וייעוד. עם זאת, בין אם תבחרו בסוג כזה או אחר, אתם עומדים לגלות שכל חלונות האלומיניום מבית SILVER עמידים ואיכותיים, מקרינים מחשבה על סך הפרטים המשלימים וכמובן מותאמים לאופי הפתיחה הרצוי (חלון שנע על ציר, חלון שנע כלפי מעלה, חלון הזזה וכדומה).

חלונות אלומיניום שאתם חייבים לעצמכם!

לסיכום נציין שאם רוצים חלון איכותי, מרשים, עמיד, מבודד מזג אוויר ואקוסטיקה, נוח לתפעול ובטיחותי, אם אתם מחפשים חלון מאלומיניום שהוא תוצר של חדשנות וקידמה, אם אתם מחפשים חלון מרשים ומתקדם – גם אתם מוזמנים להכיר את המותג SILVER מבית ViMetal! מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח לשמוע ולייעץ, לבחון ולבצע ביחד עמכם אופטימיזציה ממוקדת מטרה.

דילוג לתוכן