סילבר אלומיניום - כל פרופיל שתבקש

כל פרופיל שתבקש

אלומיניום לתעשייה

אלומיניום (AL) הינה אחת המתכות השכיחות בטבע. היא ידועה לטובה בגין שלל יתרונותיה, אך העובדה שהיא חסינה לקורוזיה וקלת משקל (ובין היתר גם רכה, אינה מגנטית ומוליכה חשמל) הופכת אותה לאידאלית עבור שלל צרכים מתחום התעשייה, כמובן כל עוד משלבים סגסוגת אלומיניום עם מגנזיום וחומרים נוספים.

שימושיים של אלומיניום בתעשייה

אלומיניום לתעשייה הנו חומר פופולארי ובעל ערך רב. ניתן למצוא אותו בשלל מכשירי אלקטרוניקה, בתחום אריזות האוכל (האלומיניום אינו רעיל ואינו משרה טעם לוואי) וכמובן במגוון דלתות, תריסים, קורות, עמודים, כנפיים, גופי תאורה, חיפויים, פרגולות, ידיות, חלקי מנוע, חלונות ועוד.

מחירי אלומיניום לתעשייה

מצד אחד אלומיניום נחשב כחומר מאוד נפוץ אך מצד שני מדובר בחומר יחסית יקר. בתהליך הייצור המינרל נטחן עד דק ולאחר מכן מושרה במגוון חומרים. מנקודה זו הוא מסונן, מחומם בכבשן ואף עובר הליך אלקטרוליזה. כל אלו הופכים את הליך הייצור לדי יקר.

איכות של אלומיניום לתעשייה

אנו משקיעים מאמצים מרובים על מנת לייעל ולמקסם את תהליך הייצור ובו זמנית להוזיל את הליכי הייצור – עובדה שמאפשרת ללקוח לקבל את המוצר הרצוי במחיר טוב וברמת איכות ללא תחרות (מכאן שאיננו מהססים להעניק ללקוח אחריות ארוכת טווח). כמו כן, למרות שנהוג בתעשייה לעשות שימוש מרובה באלומיניום ממוחזר אנו נמנעים מכך, אלא עובדים עם אלומיניום שהוא 99% טהור.

עיבוד אלומיניום לתעשייה

בתחום עיבוד האלומיניום ניתן למצוא מגוון דרכים. כך למשל ניתן לרקע, לרדד ולצקת אותו, כאשר בתעשייה עושים שימוש מרובה בייצור פרופילים באמצעות הליך הקרוי שיחול – דחיסה לתוך תבנית. כמון כן, אצלנו משתמשים בשיטת ייצור מתקדמת – תוצאה של הליך פיתוח מתקדם ורצון להוביל בתחום החדשנות. אי לכך מחלקה ייעודית אחראית על תכנון וייצור טבעים של שלל סגנונות במגוון צורות ומאפיינים.

אלומיניום לתעשייה – תכונות החומר

תוצרי האלומיניום שאנו מציעים כוללים אינספור זוויות, פרופילים, מוטות ומוצרים משלימים, כאשר בין היתר גם ניתן לקבל מענה עבור צרכים אישיים, לצד ייעוץ מקצועי ועתיר ניסיון. כאשר אנו עומדים לייצר אלומיניום לתעשייה אנו מתחילים מצורך ויעד ועוברים לבחון את תכונות החומר. כמו כן, לפני כל ייצור נבחנים מאפיינים כגון עובי דופן, טיפול תרמי, מאמץ קריעה ויכולת התארכות. בנוסף, על מנת למנוע את תופעת החמצון אנו מצפים את הפרופילים, כאשר גם בנקודה זו מתאפשר למצוא מגוון נרחב של טכניקות גימור וצביעה – עובדה שבין היתר מובילה לשלל טקסטורות, איכויות וגוונים.

סילבר אלומיניום - מענה אישי

אם גם אתם מבקשים ליהנות מטכנולוגיה מובילה לצד איכות ברמה מאוד גבוהה, אם גם אתם מבקשים אחריות ארוכת טווח לצד מוצרים שעומדים בתווי התקן המחמירים ביותר, ואם גם אתם שואפים למענה נקודתי לצד ייעוץ אישי – מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום.

דילוג לתוכן