סילבר אלומיניום - כל פרופיל שתבקש

כל פרופיל שתבקש

דלתות אלומיניום

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, יותר ויותר אנשים משתמשים בדלתות אלומיניום או חלונות אלומיניום, הן במבנים פרטיים והן במבנים מסחריים, דלתות וחלונות אלו מחליפים שימושים בחומרים שהיה נהוג להתקין בעבר, בין היתר שימוש בעץ או ברזל. כך למשל חלון אלומיניום מהווה תחליף עבור רבים לחלונות העץ הישנים והטובים. כיצד קרה שבמהלך השנים, בטווח זמן קצר יחסית קצר, דלתות או חלונות אלומיניום הצליחו להשתלט על משקי הבית וכן על מבנים אחרים, מסחריים, עסקיים, ציבוריים ואחרים, ולדחוק למעשה שימוש בכל סוג של חומר אחר, כולל חומרים אשר היה נהוג להשתמש בהם במשך עשרות שנים, לפעמים?

 

התשובה לכך טמונה במספר יתרונות שיש לכל פלטת אלומיניום בכל צורה שהיא, על פני חומרים אחרים, ישנים, מוכרים ואהובים ככל שיהיו. צריך לומר, שאין זה מפתיע כל כך שהשימוש בדלתות אלומיניום או חלונות אלומיניום הפך נפוץ ופופולארי, עוד לפני שהגענו ליתרונות של חומר זה על פני חומרים אחרים, שכן ברגע שהחומר הפך נפוץ בקרב קבוצת משתמשים מסוימת, הרי שהוא הפך למעשה להיות נפוץ בקרב רבים אחרים, אם לא בקרב כולם.

 

מה הופך אלומיניום לפופולארי כל כך?
ראשית, דלתות ובפרט חלונות אלומיניום הם הרבה יותר עמידים מאשר כאלה אשר עשויים מחומרים אחרים. מדובר על חומר חזק, אשר יכול להחזיק מעמד בכל תנאי מזג אוויר, כולל בתנאי חום או קור. זו הסיבה שאם אנחנו נרכיב חלון אלומיניום, אין לנו מה לחשוש שמא הוא יהרוס בתנאי מזג אוויר חורפיים או בתנאי חום קיצוניים. שנית, להבדיל ממוצרי עץ, הרי שמוצרי אלומיניום לא צריך לתחזק ולשמר. אנחנו יכולים להציב פלטת אלומיניום במקום מסוים, לחזור אחרי שנה ומצבה יהיה דומה. עץ עלול להירקב, לאבד מצבעו, להתקלף, חומרים אחרים עלולים לספוג קורוזיה. מדובר על חסכון כלכלי עצום. שלישית, מי שמסתכל על דלתות אלומיניום יכול לראות, שקיים קטלוג עשיר של דלתות אשר ניתן להרכיב בחללים שונים על פי בחירה. כלומר אנחנו לא מחויבים לדגם או לסגנון עיצוב מסוים, אנחנו יכולים לבחור איזה סוג של דלת שאנחנו רוצים במגוון עיצובים על פי שנראה לנו מתאים. ארבע, העלויות של רכישת חלון אלומיניום או דלת אלומיניום וכן התקנתם, הן מאוד נמוכות, בוודאי ביחס לרכישת מוצרי עץ או מוצרים של חומרים אחרים וכן התקנתם. חמש, בניגוד למה שנהוג לומר, מוצרי אלומיניום מעוצבים ברמה גבוהה מאוד וקיים מגוון של מוצרי אלומיניום ייחודים.

 

פנו אלינו עוד היום ואנחנו נספק לכם קטלוג עשיר ומגוון של מוצרי אלומיניום, ובפרט חלונות ודלתות אלומיניום לבית ולעסק. חברת סילבר תשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה לספק לכם את המוצרים הטובים ביותר בשוק. צרו איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם.

דילוג לתוכן