סילבר אלומיניום - כל פרופיל שתבקש

כל פרופיל שתבקש

עיבוד שבבי

התפתחות הטכנולוגיות של השנים האחרונות אינה פוסחת על שום תחום מחיינו. גם התהליכים הבסיסיים ביותר עוברים מודרניזציה, על מנת שיתאימו לצרכים החדשים אותם יוצרת המציאות המשתנה שלנו. אם חשבתם ש"טכנולוגיה" נוגעת אך ורק לעולם ההיי-טק המודרני והמתקדם, נכונה לכם הפתעה, מכיוון שאת הקידמה והטכנולוגיה אנחנו חשים בכל אספקט קיים, כולל התהליך הנפוץ ביותר של פסי הייצור, עיבוד שבבי.

עיבוד שבבי - מהו?

עיבוד שבבי הוא אחד מתהליך הייצור התעשייתיים, אשר במהלכו מוסרים חומרים מגוש גדול יותר של חומר גלם לצורך יצירתו של מוצר כלשהו.

 

בניגוד לעיבוד הפלסטי, אשר במהלכו מתקבלת הצורה הסופית של החלק באמצעות עיוות חומר הגלם באמצעים שונים, בתהליך עיבוד שבבי נעשה שימוש בגושי חומר גלם אשר גדולים דיים כדי להכיל את המוצרים הסופיים כולם, ובעזרתן של מכונות המיועדות לעיבוד שבבי (כמחרטה, מלטשת, משחזת, כרסומת, משור או מקדחה), מוסרים חלקי חומר הגלם העודפים עד לרמות דיוק של אלפית המ"מ. אל המכונות המוזכרות קודם, מחוברים כלים מיוחדים (כראשי כרסום, מקדחים, משורים וכן הלאה), שלכל אחד מהם צורה שונה, המייחדת אותו מהכלים האחרים השייכים לאותה משפחה.

 

לכלים אלה התאמה ספציפית, הן לחומר הגלם המעובד בתהליכי הסרת עודפי חומר הגלם והן לצורה הסופית של המוצר שאליו מכוונים בסיומו של התהליך. החומר הנפוץ ביותר בשימוש בעיבוד השבבי הוא אלומיניום, גם בשל יתרונותיו הרבים בעת השימוש (קלות, עמידות וכיו"ב) וגם בשל היותו רך יחסית ונוח לעיבוד.

עיבוד שבבי ו- SILVER ALUMINUM

ALUMINUM  אשר הפך כיום לשם דבר בתחום השימוש באלומיניום, נולד ב-2006, כפרי פיתוחם המשותף של חברת ViMetal ותאגיד האלומיניום WACANG אשר ביסס את שמו כמעצמת ייצור בינ"ל.

 

עד מהרה, הפך SILVER ALUMINUM לאחד ממוצרי הדגל ולאחד מהמותגים המובילים ביותר של חברת ViMetal.

 

אנחנו, בחברת SILVER ALUMINUM, שמנו לעצמו כמטרה לספק ללקוחותינו את מוצרי האלומיניום האיכותיים ביותר, תוך שמירה על האיזון בין סטנדרטים גבוהים למחירים תחרותיים.

 

כמו כן, אנחנו מקפידים להוות עבור לקוחותינו נקודת קצה יחידה ובודדת, כך, שאנחנו מלווים כל אחד מלקוחותינו באופן מקצועי ואישי משלבי אפיונם של המוצרים בהתאמה מדויקת לצרכים הספציפיים, דרך הפיקוח והבקרה על תהליכי הייצור של המוצר (ואף, במידת הצורך, פיתוח מותג Private Label) ועד לניהול המלא והכולל של הליכי ותהליכי השילוח והייבוא.

מחויבותנו, בראש ובראשונה, נתונה לשביעות רצונו של הלקוח ומטרה זו, מושגת באמצעות העמידה בתקנים המחמירים ביותר.

מוצרי המותג SILVER ALUMINUM מיוצרים על פי התקן הישראלי ת"י 4402 (חלק 1,2) ומהווים אות ומופת לייצור באיכות חסרת פשרות, עמידה בלוחות הזמנים הנדרשים לייצור ולמועדי האספקה ולמתן מענה מקצועי מן השורה הראשונה לכל אחד מלקוחותינו

חייגו: 073-784-1839

דילוג לתוכן