שלח הודעה

התקשר

פרופיל אלומיניום לגדר

אלומיניום הוא אחד החומרים השימושיים ביותר בבניה היום, הן בתוך הבית והן מחוץ לבית. ניתן למצוא פרופילי אלומיניום בחלונות ובדלתות, במגוון רהיטים וחפצים בבית וגם פרופיל המקלחון עשוי אלומיניום. לאלומיניום יש שילוב תכונות המהוות יתרון גדול בבניה בכלל ובבניה בחוץ בפרט. בדומה לפרופיל לחלונות, גם פרופיל אלומיניום לגדר הופך להיות מבוקש יותר ויותר.

ביצוע: עידן השערים 

כל היתרונות של פרופיל אלומיניום לגדר

פרופיל אלומיניום לגדר בעל יתרונות רבים על פני חומרים אחרים:

קל משקל: ביחס למתכות אחרות האלומיניום הוא קל משקל ועל כן נוח מאוד לבנות ולהתקין פרופיל אלומיניום לגדר ביחס לפרופילים העשויים חומרים אחרים, בפרט מתכות כמו ברזל.
עמיד בפני לחות: תכונה חשובה של האלומיניום שהופכת אותו לשימושי מאוד בבניה בחוץ או בחדרים רטובים כמו המקלחת הוא היותו עמיד לרטיבות. בניגוד לברזל או מתכות אחרות, האלומיניום אינו מחליד ולא עובר קורוזיה וזאת מבלי לעבור שום תהליך שיהפוך אותו לכזה (כמו הגלוון שעובר הברזל). כאן העמידות היא בילט אין.
♦ לא יקר: אלומיניום נחשב לחומר גלם זול יחסית כך שעלותו של פרופיל אלומיניום לגדר תהיה שווה לכל כיס.
משתלב היטב בכל סגנון: אלומיניום הוא אחד החומרים שמשתלבים בצורה הטובה ביותר עם סגנון עיצוב נקי ומודרני אך יכול להשתלב מצוין גם בסגנון כפרי וחמים.

אלומיניום בלבד או שילוב חומרים?

כשמדובר על פרופיל אלומיניום לגדר, ניתן לבחור בגדר העשויה כולה מאלומיניום או לשלב בין פרופיל העשוי אלומיניום לבין שטח הגדר העשוי מחומר אחר. ממש כמו בחלון או דלת זכוכית, גם בגדר ניתן לשלב בין פרופיל העשוי אלומיניום שיהווה בסיס לבין זכוכית שתיצור גדר שקופה עם מראה נקי. אפשר גם לשלב בין אלומיניום לעץ, שהפרופיל עצמו יהיה עשוי אלומיניום עם עץ המשולב בו. ניתן גם שהגדר כולה תהיה עשויה אלומיניום כשהיא ניתנת לעיצוב בשלל צורות.

ניתן לצבוע את הגדר בצבעים או להשאירה במצבה הטבעי. היום ישנם צבעים דמויי עץ.
כך אתם מקבלים גדר העשויה אלומיניום עם כל היתרונות שיש לו אך עם מראה עץ.
מרחוק לא תבחינו בהבדל וגם מקרוב תצטרכו להתאמץ כדי להבחין שהגדר עשויה אלומיניום ולא עץ.

אלומיניום, ברזל- מה ההבדל?

אלומיניום וברזל הם אמנם שתי מתכות אך כאן מסתיים הדמיון ביניהן. ההבדל ביניהן הוא גדול גם במראה ובסגנון וגם בתכונות החומר. אם ברזל מתחבר יותר לסגנון עיצוב תעשייתי או כפרי, אלומיניום מתחבר יותר לסגנון עיצוב מודרני ואפילו הייטקי. מעבר לעיצוב יש הבדל גדול בעמידות החומר. כפי שציינו אלומיניום עמיד כפי שהוא ללא צורך בתהליך גלוון מפני רטיבות, אך לא רק מפני רטיבות אלא גם מפני שמש ורוח ובקיצור, הוא אידיאלי לתנאי חוץ. ברזל לעומתו מחליד ללא גלוון וגם הגלוון לא מחזיק לתמיד ובשלב מסוים הוא יתחיל להחליד. על כן, פרופיל אלומיניום לגדר עדיף משמעותית על פני פרופיל מברזל. הברזל הוא גם כבד הרבה יותר ומורכב להתקנה.

גדר אלומיניום – אתם קובעים את המבנה

אם הגדר כולה עשויה פרופילי אלומיניום, יש לכם אפשרות לקבוע מה תהיה צפיפות הפרופילים שבין העמודים האנכיים וגם מה יהיה העובי שלהם.
אם אתם רוצים גדר שתיתן לכם תחושת קלילות ואוורור, ניתן להתקין את הפרופילים במרחק גדול יחסית. אם חשובה לכם הפרטיות, ניתן לצופף את הפרופילים עד שיהיו אפילו צמודים לגמרי.
לסיכום, פרופיל אלומיניום לגדר הוא מבוקש מאוד היום הן בשל העיצוב והן בשל תכונות החומר האידיאליות לתנאי חוץ.
אצלנו, בסילבר אלומיניום תמצאו אלומיניום באיכות גבוהה ושירות מקצועי.

 

עיינו במאמרים נוספים :

ייצור פרופיל אלומיניום לעסקים (B2B)

חיפוי קירות פנים / חיפוי קיר חיצוני עשה זאת בעצמך

פרופיל אלומיניום לפרגולה