שלח הודעה

התקשר

אודות סילבר אלומיניום : כל סוגי פרופילי אלומיניום

הסיפור שלנו

הקמתי את המותג סילבר אלומיניום בשנת 2006, מתוך אהבה לחומר שהשתרשה כבר מגיל צעיר בהיותי בנו של אחד מיבואני הפלדה המובילים בישראל מזה 40 שנה.

אלומיניום, המצוי כמעט בכל בית מודרני, הוא חומר רבגוני ומרתק, בעל תכונות ייחודיות ביניהן היותו תומך בבניה ירוקה ושימור אנרגיה, ערכים שמובילים אותי בעשייתי המקצועית ובחיי הפרטיים. בחרתי לעסוק בתחום כדי להביא לשוק הישראלי את פרופילי האלומיניום הטובים ביותר שניתן לייצר, במחיר הגיוני, ובכך לתת יד להתפתחות הענף בארץ. עבורי זוהי שליחות של ממש.

תו תקן יחיד מסוגו

מוצרי סילבר אלומיניום, מותג פרטי רשום של חברת ViMetal, יבואנית ומשווקת מוצרי אלומיניום שבראשה אני עומד, הם פיתוח משותף שלנו עם תאגיד האלומיניום הסיני המוביל WACANG, המדורג בשורה הראשונה בעולם. הוא מיוצר על ידם בתו תקן ישראלי ת"י 4402 (חלק 1,2) מטעם מכון התקנים הישראלי, תו תקן יחיד מסוגו אשר תקף רק עבור קו מוצרי סילבר אלומיניום. קבלתו היא עדות לרמת דיוק והאיכות של המותג, הן ברמת חומרי הגלם והתכנון, והן באיכות המוצרים המוגמרים, איכות ועמידות שאין שני להם בארץ. כל המוצרים פותחו כדי לתת מענה לצרכים הייחודיים של השוק בישראל, לסוגי הבניה וסטנדרט הבניה הגבוה בארץ ולאקלים הישראלי המאתגר.

היתר מספר 46091 היתר מספר 60444 היתר מספר 63708
vimetal vimetal vimetal vimetal
icon

אלומיניום טהור לא ממוחזר

icon

מוניטין בינלאומי

icon

תווי תקן ישראליים

icon

עמידה בלוחות זמנים קפדניים

icon

צבעים איכותיים

icon

מערכת הזמנות חכמה

הלקוח נמצא במרכז

הלקוח נמצא במרכז

הציר המרכזי סביבו אנו נעים בסילבר אלומיניום הוא הלקוח. מתוך תפיסה זו פיתחנו במשך השנים סל שירותים שנועד לתת מענה מלא, תחת אותה קורת גג, למגוון רחב של צרכים מהשטח, החל מאיפיון המוצר, דרך ייצור, פיקוח ובקרה, שילוח ויבוא.

אצלנו, כל לקוח - בין אם מדובר בקנייה ממוצרי המלאי שלנו לפרגולות, גדרות שערים וחיפויים; פיתוח פרופילים ייחודיים לחלונות ודלתות; או במגה פרויקטים בהיקף של עשרות מיליוני שקלים - מקבל את אותה תשומת לב מקצועית הכוללת בין היתר הקפדה על עמידה בלוחות זמנים, יעילות תפעולית ותמחור תחרותי.

בכל נקודת מפגש איתנו תמצאו צוות מקצועי, שירותי ויצירתי שיעשה מעל ומעבר כדי לתת פתרונות מעולים, גם בתנאים לא שגרתיים. זהו חלק מהדנ״א שלנו כחברה ואחת מהסיבות שמאות לקוחות בוחרים בסילבר אלומיניום במשך 15 שנה.

מחויבים לחדשנות

מחויבים לחדשנות

מתוך תשוקה אמיתית לחומר ולתחום, בחרנו להיות מובילי דרך לחדשנות ויעילות טכנולוגית, ניהולית, תפעולית ולוגיסטית. זה מתחיל בהרכב חומרי הגלם בהם אנו משתמשים, וממשיך לשיטות ייצור מתקדמות, ייעול תהליכי אריזה ושילוח, ניהול לוגיסטי ועוד. כחברה, אנו עם יד על הדופק בהתפתחויות טכנולוגיות, במודלי עבודה חדשים, ובפתרונות חדשניים שמייעלים את סביבת העבודה שלכם ושלנו. בתוך כך הקמנו מספר מערכות אשר תומכות בתהליכי אוטומציה: מערכת לביצוע הזמנות ומערכות פנימיות לניהול לקוחות, מכירות, הנהלת חשבונות ויעילות עסקית. בזכות השימוש בטכנולוגיה אנו מנהלים שרשרת אספקה יעילה, איכותית ותחרותית, המאפשרת לנו לשרת את לקוחותינו מעל ומעבר לסטנדרט המקובל.

זוהי הדרך של סילבר אלומיניום, וכבעלים ומנכ״ל החברה, אני מחויב בשמי ובשם כל עובדי החברה לעקרונות אלה.

נשמח להכיר ולעבוד יחד,
ויטוריו רועי ארביב
בעלים ומנכ״ל