סילבר אלומיניום - כל פרופיל שתבקש

כל פרופיל שתבקש

המותג SILVER נוסד בשנת 2006 כאחד מהמותגים המובילים בתחום האלומיניום של חברת ViMetal, המתמחה בייבוא, שיווק, צביעה ועיבוד של פרופילי אלומיניום ופרזול המיועדים לבנייה למגורים ולשימוש מוסדי, תעשייתי ומסחרי בישראל.
במהלך שנות פעילותה שיווקה ViMetal  מספר רב של מוצרים המיועדים ללב ליבה של התעשייה הישראלית:
החל מפרופילים המשמשים לייצור דלתות וחלונות, דרך פרופילים המשמשים לפרויקטים בתחום הבניה וה- CNC ועד לפרופילים עבור תחום התשתיות: מים, חשמל ותשתיות סולאריות.

ViMetal- פעילות חובקת עולם

חברת ViMetal, אשר הוקמה על ידי ויטוריו רועי ארביב, שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה מוצרים איכותיים שאינם מתפשרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמחירים תחרותיים, הודות ליכולות היבוא שלה ולשלוחותיה בסין ובהונג קונג.
חברת ViMetal מהווה עבור לקוחותיה One Stop Shop ומלווה את הלקוח החל משלב אפיון המוצר להתאמה מדויקת לצרכיו, דרך פיקוח ובקרה על תהליך הייצור, פיתוח מותג Private Label במידת הצורך וכלה בניהול מלא של כל תהליכי השילוח והייבוא.

המותג SILVER, אשר נחשב לשם דבר בתחום האלומיניום, הוא פרי פיתוח משותף של חברת ViMetal ותאגיד האלומיניום WACANG, הנחשב למעצמת ייצור בינלאומית. שילוב זה, מאפשר ל- ViMetal להביא ללקוחותיה מגוון פרופילי אלומיניום רחב- החל מפרופילים סטנדרטיים וכלה במוצרים המיוצרים בהתאמה מדויקת לצרכיו הספציפיים של כל לקוח.

טכנולוגיה ואיכות

ל- ViMetal מחויבות בלתי מתפשרת לאיכות מוצריה ככלל ולמוצרי האלומיניום של SILVER בפרט, כמו גם לשביעות רצון לקוחותיה. לכן, ViMetal הייתה חברת הייבוא הראשונה בתעשייה שדאגה לעבור את תהליך ההסמכה של מכון התקנים הישראלי ולקבל את אישורו לפסי הייצור של המותג SILVER במפעל WACANG.

כיום, מוצרי המותג SILVER הם בעלי תו תקן ישראלי ת"י 4402 (חלק 1,2) והם מילה נרדפת לאיכות ייצור בלתי מתפשרת, עמידה בלוחות זמנים לייצור ואספקה ולמענה מקצועי ללקוח.

חדשנות פורצת גבולות

בימינו, ימים בהם משתנים פני התעשייה במהירות מסחררת, ViMetal וחוד החנית שלה -SILVER הינם סמן ימני בתחום לחדשנות ויעילות טכנולוגית, ניהולית, תפעולית ולוגיסטית. מערכות האוטומציה שפיתחה החברה מקלות על לקוחותיה את תהליכי אפיון המוצר וההזמנה ומאפשרות לה לספק להם את המוצר המדויק לצורכיהם במינימום זמן ועלויות.

עם הפנים ללקוח

חברת ViMetal חרטה על דגלה את ערך המצוינות בשירות ללקוח. כל צוות העובדים, בארץ ובחו"ל, מאמין כי תשומת הלב וההקשבה לצורכי הלקוח, כמו גם הקפדה מלאה על הפרטים, קטנים כגדולים, דיוק ומקצועיות, הם המאפשרים לחברה להמשיך ולהוביל את שוק היבוא הפרויקטאלי בישראל ולהיות ספק מועדף על חברות רבות.

היתרונות
שלנו

אלומיניום טהור (99%), לא ממוחזר!

מוניטין בינלאומי

תווי תקן ישראלי ת"י 4402 (חלק 1,2)

עמידה בלוחות זמנים קפדניים

צבעים איכותיים

מערכת הזמנות חכמה

דילוג לתוכן