סילבר אלומיניום - כל פרופיל שתבקש

כל פרופיל שתבקש

ייצור פרופיל אלומיניום

ייצור מגוון פרופילי אלומיניום

חברת סילבר מתמקדת באיכות ועל כן הייצור שלנו מסתמך על 99% אלומיניום טהור – עובדה שמציבה את הפרופילים המגוונים שלנו כאיכותיים ביותר. בנוסף, חברת סילבר אלומיניום רואה ערך עליון בחדשנות, ועל כן מחזיקה במחלקה ייעודית עבור תכנון ופיתוח שתתאים את המוצר הטוב ביותר עבור הדרישות שלכם!

כחברה שמתמחה בייצור מוצרי אלומיניום (כגון דלתות וחלונות), אנו מתמחים בין היתר גם בייצור פרופילי אלומיניום. תחום הפרופילים נרחב ביותר, כך שניתן למצוא פרופילים מאלומיניום לחלונות, דלתות, פרגולות, תריסים, מערכות הצללה ועוד, כאשר בין היתר יש אינספור סוגים, כגון פרופיל בלגי, פרופיל בהתאמה אישית, פרופיל פינה, פרופיל נגרים, פרופיל גבס, פרופיל מוביל, פרופיל לתקרה אקוסטית, פרופיל מסגרת, פרופיל לעמוד גדר, פרופיל רבע עגול, פרופיל שטוח, פרופיל פרגולה ועוד.

פרופיל אלומיניום - תכונות

אופן כללי הפרופיל הוא חומר חזק ומאוד עמיד – גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים. עם זאת, חשוב להבין מה זה פרופיל וכיצד הוא משפיע על השימוש במוצרים השונים, כאשר התכונות השונות מבדילות (ומחברות) בין פרופיל ליעד נקודתי. אי לכך הסוגים השונים נבדלים בהתאם לשלל תכונות: כגון עובי, רמת הבידוד, אופי הגימור ומאפיינים של תחזוקה ותפעול.

חשיבותו של ייצור פרופיל אלומיניום

פרופיל אלומיניום הוא למעשה המשטח שעליו ממסגרים מוצרים שונים. אם ניקח חלונות אלומיניום כדוגמה, נבחין שסביב הזכוכית יושבת מסגרת עשויה מפרופיל אלומיניום. לאיכות ולמאפייני הפרופיל יש משמעות קריטית, מאחר והם לא רק אחראים שהחלון יעמוד יציב או יתפקד כראוי, אלא בין היתר גם יש להם אחריות על רמת הבידוד (מבחינת רעשים וטמפרטורה).

הליך הייצור שלנו

כל תהליך של ייצור פרופיל אלומיניום מתחיל מהבנת הצורך וממשיך לשרטוט מקצועי, עובר לשימוש בדיזה, השגת תו תקן וייצור כמות מבוקשת. מנקודה זו עוברים לצבוע ולבצע מגון דגשים נקודתיים, בהתאם לדרישות הלקוח – למשל צובעים בירוק ומוסיפים קידוחים.

נתונים קריטיים בדרך לתוצאה אידאלית

בעת ייצור פרופיל אלומיניום יש לבחון שהיחס בין עובי הדופן לבין עובי המעגל הפנימי אידאלי, שעבודת המכבש איכותית, שהטמפרטורה מדויקת, שמהירות הביצוע מספקת ובאופן כללי יש מגוון פרמטרים שמצריכים תשומת לב מרבית, כולל שיקולים עתידניים שמתייחסים לאופי השינוע. אנו בחברת סילבר עורכים מחקרים מתקדמים, מכוונים לעבר התוצאות הטובות ביותר ומעמידים לרשותכם את מיטב הפרופילים.

סילבר פה לרשותכם!

אנו כחברה מובילה בתחום מזמינים אותכם לפנות אלינו עוד היום. נשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ, להכווין, לחשוף למגוון פיתוחים חדשים ובאופן כללי להעניק מענה מדויק מותאם צורך – חברת סילבר פה לרשותכם!

דילוג לתוכן