סילבר אלומיניום - כל פרופיל שתבקש

כל פרופיל שתבקש

פרופיל אלומיניום לפרגולה

בשנת 2014 יצאה לדרך רפורמת הפרגולות. רפורמה זו נועדה להקל על אנשים לבנות פרגולות בחצרות, גינות, גגות ומרפסות הבתים. עד אז היה צורך בהיתר בנייה לצורך הקמת פרגולות אלומיניום או פרגולות אחרות. עם רפורמה זו, כבר לא היה צורך בהיתר שכזה וכל אחד יכול היה להתקין פרגולת אלומיניום על פי רצונו. כתוצאה מכך, יותר ויותר אנשים החלו לרכוש פרגולות ולהתקין אותם, על מנת שיהיה להם מקום מוצל לשבת מתחתיו, בין אם זה במרפסת הבית, גג, חצר, גינה או כל מקום אחר. בעקבות הביקוש הרב, אנחנו יכולים לראות גידול במכירת פרגולות אלומיניום.

 

 

עולה שאלה, מדוע דווקא פרגולה מאלומיניום היא זו שמבוקשת בקרב אנשים רבים ולא רק פרגולות עץ. התשובה לכך דומה לתשובה מדוע תריסי אלומיניום הם הרבה יותר פופולאריים בהשוואה לתריסי עץ, למשל. ההסבר הוא מאוד פשוט, אלומיניום הוא חומר הרבה יותר עמיד וחזק, חומר שהרבה יותר קל להשתמש בו והוא לא דורש תחזוקה מיוחדת. להבדיל מעץ אשר מושפע מתנאי מזג האוויר ויכול להיהרס בקלות יחסית, הרי אלומיניום, בין אם מדובר בפרגולות אלומיניום או תריסי אלומיניום וכל מוצר אחר, הוא הרבה יותר חזק ועמיד, הוא יכול להחזיק מעמד בכל תנאי מזג אוויר, ואין צורך להשקיע עלויות ומשאבים אחרים, לא בתחזוקה שלו ולא בשימורו.

 

חשוב לומר, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דגמי פרגולות אלומיניום בשוק. מדובר על דגמים שמתבססים על צבעים ועיצובים שונים, ומן הסתם, גם בצורת המבנה שלהם. אנחנו יכולים למצוא, פרגולות אלומיניום תלויות, על עמודים, פרגולות רגילות וכן פרגולות מתכוננות. כלומר אנחנו יכולים לבחור מבין הסוגים את זו שנראית לנו הכי מתאימה לצרכים שלנו.

פרגולת אלומיניום
פרופיל אלומיניום לפרגולה - סילבר אלומיניום

פרופילי אלומיניום לפרגולה - היתרונות

נקודה נוספת שחשוב להדגיש היא, יתרון נוסף של פרגולות אלומיניום, בדומה לתריסי אלומיניום הרי שהם בנויים על פרופיל אלומיניום שונה, לכל פרגולה ניתן למצוא פרופיל אלומיניום לפרגולה במחיר אחר וכמובן בסגנון שונה, זה הופך את השימוש בפרגולה להרבה יותר אטרקטיבי ויעיל. עוד נקודה שצריך לציין היא, פרגולות אלומיניום יכולה לעמוד במקומות שונים ולהוות חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של המקום, לא משנה אם מדובר על מבנה פתוח או חצי פתוח, זה לא משנה אם מדובר על גינה, חצר, וכל מקום אחר.

 

 

לפני סיום נדגיש, על מנת ליהנות מפרגולת אלומיניום, רצוי מאוד ליצור קשר עם יועצי אלומיניום וכן עם מעצבים על מנת להתייעץ איתם. אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת סילבר, ואנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא. פנו אלינו עוד וקבלו הצעות מחיר עבור פרגולות אלומיניום וכן תוכלו ליהנות מקטלוג עשיר ומגוון של סוגי פרגולות שונים לבית ולעסק. אתם יכולים ליצור איתנו קשר בטלפון 073-784-1839 או כאן, אנחנו מחכים לכם.

דילוג לתוכן