שלח הודעה

התקשר

ייצור פרופיל אלומיניום לעסקים (B2B)

פרופיל אלומיניום הוא התשובה הידועה לצרכי בנייה רבים. אך בכדי שהוא יספק לכם כעסק את התועלות הרבות שגלומות בו, ייצורו חייב להיות ברמה גבוהה ועקבית כך שלעסקים כדאי לבחור בשני אלמנטים שהולכים ביחד: מוצר איכותי, מיצרן / ספק איכותי. במה זה מתבטא?

ייצור פרופיל אלומיניום

פרופילי אלומיניום – תזכורת קצרה

פרופילי אלומיניום משמשים עסקים עבור בנייה בהקשרים שונים, כולל מבנים תעשייתיים, מסחריים, מוסדיים או מבני מגורים. הם משתלבים במבנים, במסגרת חלונות, תריסים, דלתות, מערכות הצללה, פרגולות ועוד. בדרך כלל, פרופילים ממגוון סוגי אלומיניום מהווים חלק משלד המבנה, אם כי הם עשויים לשמש גם למטרות דקורטיביות. ייצור פרופיל אלומיניום מבוסס על תבניות (מכונות Dies, דיזות או טבעים), אשר לתבנית דוחסים את החומר. תהליכי הייצור בכלל, הם כיום וותיקים, אמינים ובשלים למדי, כולל תקנים שהתפתחו עבורם. ישנו שוק רחב בעולם סביב תחום ייצור זה, עם יצרנים רבים מחד ולקוחות רבים מאידך, אשר "מצביעים עם הארנק" בעד האלומיניום. ייצור פרופיל אלומיניום מספק מוצרים, אשר בין יתרונותיהם הרבים נמצאים:
♦  שילוב של קלות משקל וחוזק.
♦  קלות עיבוד.
♦ מוצר עמיד שאינו מחליד.
♦  מוצר זול ביחס למוצרים מבוססי מתכות אחרות ובהתחשב בתועלות הרבות שהוא מספק.

מפרט המוצר

ייצור פרופיל אלומיניום מספק מענה למטרות רבות מאוד ובהתאם לכך, מוצרים אלה זמינים במגוון רחב. הם מתאפיינים בין השאר ב
♦ טיב החומר – סגסוגות אלומיניום מסוגים שונים. ברמה הגבוהה, מדובר על אלומיניום לא ממוחזר, טהור של 99%. מחזור אלומיניום אמנם מוזיל את מחירו, אך מדובר בתהליך שבו איכות החומר נפגמת, במידה כזו או אחרת. על החומר הנבחר לעמוד בדרישות שיוטלו על המוצר שיתבסס עליו. לדוג' מבחינת חוזק מול עומסים, בוודאי יהיה שוני בין פרופיל למטרות אסתטיות לבין פרופיל שהוא חלק משלד המבנה.
♦ מבנה הפרופיל – כולל היבטים כגון ממדים ועובי, הכנה לחיבור אלמנטים נוספים לפרופיל ועוד.
♦ הגימור – גימור המוצר עשוי להיות עם גילוון, צביעה רגילה או שינוי צבע בעזרת התהליך שמכונה אנודייז (בעברית אלגון).

ייצור פרופיל אלומיניום

הספק

ספקי אלומיניום עשויים לעסוק בייבוא מוצרים בתחום זה ובעיבודם בצורות שונות, כגון חיתוך, צביעה ועוד. בבחירת ספק, כדאי לשים לב לנקודות הבאות:
♦ שירותי תכנון וייצור – ספק איכותי יוכל לא רק למכור לכם פרופילים מוכנים מקטלוג עשיר אלא גם להתאים ולייצר עבורכם פרופילים לפי דרישותיכם. ייצור פרופיל אלומיניום בצורה כזו, עשוי לספק השלמה חשובה להיצע של הספק, כך שתקבלו את כל הדרוש לכם בתחום זה מספק אחד. לפי מפרט, כמויות, זמני ייצור ואספקה, עלויות וכדומה, אשר הגדרתם מראש.
♦ עמידה בתקנים – בהקשר האלומיניום, מדובר במיוחד על ת"י (תקן ישראלי) 4402.
♦ אמינות – עסק איכותי לא יכול להרשות לעצמו לעבוד עם ספקים לא אמינים. עבור רכישת מוצרי תשתית חשובים כמו פרופילי אלומיניום, תרצו לעבוד עם ספק אשר שומר על איכות גבוהה, באופן עקבי.
♦ שילוב טוב בשרשרת האספקה – ספק טוב יציע מבחר מוצרים רחב וינהל את שרשרת האספקה שלו בחוכמה. תודות לכך, תיתקלו כמה שפחות במצבים שבהם דגם מסוים חסר במלאי. בתמונה הכללית, ספק כזה יהווה אלמנט בשרשרת האספקה שלכם, אשר תוכלו לסמוך עליו.
♦ דייקנות – מבחינת עמידה בלוחות זמנים שנקבעו, אם זה עבור אספקת פרופילים קיימים, ייצור פרופיל לפי הזמנתכם או כל שרות אחר.
♦ אחריות – על המוצר כולו וגם על הצביעה.
שרות לקוחות ותמיכה – זמינים ומקצועיים.

 

עיינו במאמרים נוספים :

חיפוי קירות פנים / חיפוי קיר חיצוני עשה זאת בעצמך

פרופיל אלומיניום לפרגולה

פרופיל אלומיניום לגדר